FOTOREPORTÁŽ: Půjčovna Dream Cars vystavila svá auta. Je na co koukat

Porsche 911/991 Carrera 4S, Lamborghini Huracán LP610-4 nebo BMW X4. I tahle auta patří mezi novinky, které má ve svém vozovém parku půjčovna luxusních aut Dream Cars. Dnes svá auta představila před budovou River Diamond v Karlíně v rámci každoročního Dne otevřených dveří a naše redakce u toho nemohla chybět. Podívejte se na fotoreportáž z ruky Matěje Žovince.

Ani deštivé počasí neodradilo desítky fandů, kteří luxusní auta obíhaly s fotoaparáty. A bylo na co se dívat: v čele majestátné kolony stál Lamborghini Aventador v černém matném laku, pod jehož kapotou bije 6,5 litru velký V12 s výkonem 700 koní. Zrychlení z nuly na stovku zvládne za 2,9 sekundy.

Po boku mu stál tovární kolega, rudý Lamborghini Huracán a dvojice supersportů Ferrari. Z dalších zajímavých kousků jmenujme Rolls-Royce Ghost, Nissan GT-R nebo americkou muscle trojici Ford Mustang V8 GT, Chevrolet Camaro a Dodge Charger SRT 8. K vidění byla ale i německá klasika: Porsche Boxster a Panamera GTS. Nechyběla ani „běžnější“ auta, jako BMW 740d, BMW X6 xDrive 40d nebo BMW X4.

Pronájmy těchto aut nabízí půjčovna Dream Cars už od 1 hodiny, tak se dostanete třeba k Ferrari 458 Spider za 9.900 korun nebo k Lamborghini Huracán za 12.900 Kč. Na 12 hodin s limitem 150 km si uvedená auta půjčíte za 19.900, respektive 24.900 korun. Můžete si objednat ale i den bez limitu nebo víkend, týden nebo měsíc. Vozový park přitom obměňuje několikrát do roka.

Galerie