Europcar je znovu Evropskou autopůjčovnou roku

Už po čtrnácté získala půjčovna aut Europcar ocenění Evropská autopůjčovna roku. Porota ocenila kvalitu služeb i širokou nabídku luxusně vybavených aut. Největší evropská půjčovna se chlubí řadou podobných ocenění všude po světě.

Europcar nevítězil zdaleka poprvé, v anketě vyhrává pokaždé od roku 2003. Právě široký záběr je hlavní výhodou autopůjčovny. Společnost byla založena už v roce 1949 a dnes má pobočky ve více než 140 zemích a na evropském trhu má podíl 19 procent, což znamená, že ji najdete v každém větším městě, kam pojedete. Přitom si můžete být jistí vysokou kvalitou služeb, které autopůjčovna drží všude na světě, včetně rychlého odbavení klientů na všech pobočkách nebo věrnostního programu, který při pravidelném využívání služby ještě zrychlí a zlevní.

Europcar nabízí široký výběr od malých aut do měst až po limuzíny a luxusní SUV. V nabídce najdete i úplné novinky, třeba nové české SUV Škoda Kodiaq, které škodovka zákazníkům dodává po dlouhé, půlroční čekací lhůtě. Z Europcaru si ho můžete půjčit hned. Kromě toho v české nabídce najdete i vyloženě luxusní auta, jako Audi A5 Sportback nebo BMW X5.

Další výhoda je, že všechna půjčovaná auta jsou prakticky úplně nová, v nabídce autopůjčovny jsou auta s maximálním stářím 6 měsíců. Půjčovaná auta jsou obvykle se silnými motory, navíc jsou ve většině případů v nejvyšších výbavách, což znamená, že jsou prišpikovaná komfortními prvky a hlavně nejmodernějšími bezpečnostními systémy, které řidiče ochrání na nejvyšší možné dnešní úrovni před bouračkou, nebo případným zraněním.

Europcar je široce rozšířen po celém Česku, kromě autopůjčovny Praha má pobočky v Brně, Ostravě, Karlových Varech, Pardubicích a Ústí nad Labem. Auta je navíc možné vracet libovolně mezi jednotlivými městy, takže vašemu cestování napříč Českou republikou nestojí v cestě žádné komplikace.

Text: Redakce
Foto: archiv

Galerie