DiMora Natalia SLS 2: první auto s MP3 klaksonem

Dlouho jsme se vyhýbali tomu, abychom psali o něčem tak otřesném, jako je projekt vozu DiMora Natalia SLS 2, který stojí rovné 2 miliony dolarů. Jenže jak už to tak bývá, neodolali jsme, když byla představena jedna „zajímavá“ novinka. Snobské auto bude mít klakson s MP3.

Vydáno: 9.2.2009

Abychom vám projekt DiMora Natalia SLS 2 alespoň trochu představili. Jde o dítko Alfreda DiMory, který má v úmyslu vyrobit auto pro největší snoby v přepočtu za 43.400.000 korun. To také náležitě nabubřele vypadá, i když podle našeho názoru jej kreslila spíše jeho malá dcerka. Nic, co by nešlo zvládnout za jeden sobotní nudný večer.

Pokud se ale přece jen stane taková tragédie, že se bude DiMora Natalia SLS 2 vyrábět, čeká na už tak zřejmě mentálně zaostalé zákazníky zajímavá hračka. Vůz bude prvním autem na světě, kam si budete moci nahrát vlastní melodii jako klakson.

Poslouží k tomu flash paměť o velikosti 256 MB. Když už bude mít řidič svou melodii nahranou, jako reproduktor mu poslouží 150wattový reproduktor, který je schopen produkovat zvuk do 110dB. Dovedeme si představit, že bychom si s takovou hračkou docela vyhráli. Kromě troubení parníku, nebo famfár by bylo zajímavé vyzkoušet hlášky typu: „Uhni z cesty, debile!“.

Text: Redakce
Foto: DiMora Motors

Galerie