Clarkson, May a Hammond budou mít nový pořad. Odvysílá ho Amazon

O tom, kde se nakonec objeví Jeremy Clarkson, se dlouho spekulovalo. Nakonec podepsal smlouvu s Amazonem, a přidali se k němu kolegové z Top Gearu May a Hammond, i jeho bývalý šéfproducent Andy Wilman. Vysílat se začne v roce 2016, smlouva je na tři série.

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May budou spolu dělat další motoristický pořad. Potom, co všichni tři odešli z BBC (tedy Clarkson byl spíš vyhozen), podepsali smlouvu se streamovací službu Amazon Prime. Oznámil to Amazon na svém webu. Zatím jsou podepsány tři série.

„Cítím se, jako bych vylezl z dvouplošníku do vesmírné lodi,“ neskrývá nadšení Clarkson. Internet je volnější médium než televize, takže se celá trojice nemusí nechat svazovat nějakou přehnanou korektností.

Navíc, Amazon je technologický gigant a má velké ambice, takže se dá předpokládat, že Clarkson bude mít přesně takový rozpočet, jaký bude potřebovat.

Současně s tím připravuje BBC nový Top Gear, v jehož čele bude stát rozhlasový moderátor a komik Chris Evans, který je v Británii dost známý a platí nejen za sběratele aut, ale velkého motoristického nadšence.

A na kterou show se budete příští rok dívat vy?

Text: Redakce
Foto: Amazon

Galerie