Chevrolet Trax: nové malé SUV pro rok 2013

Portfolio značky Chevrolet rozšíří nový sportovně-užitkový model, který ponese jméno Trax. Pro značku bude znamenat vstup do rostoucího segmentu malých SUV, i když určen bude převážně na silnici – takže kromě pohonu všech kol nečekejme žádné terénní speciality. Veřejnosti se představí na Pařížském autosalonu v září 2012.

Vydáno: 15.5.2012

Chevrolet Trax se bude nejspíš prodávat i jako předokolka a nebude tedy k dispozici výhradně s pohonem všech kol, jako některá velká SUV. Pod kapotou očekáváme známé motory v podobě maloobjemových jednotek s přeplňováním.

Chevrolet Trax nabídne prostor pro pět pasažérů a velký kufr. „Bude se vyznačovat flexibilitou, nízkou spotřebou a ovládáním na úrovni osobního automobilu,“ chlubí se Susan Docherty, šéfka Chevrolet Europe.

Malé SUV se objeví v evropských dealerstvích značky Chevrolet na jaře roku 2013, po uvedení zcela nového Chevroletu Malibu a kompaktního kombi Cruze station wagon během roku 2012. Trax se bude prodávat na 140 trzích po celém světě, včetně České republiky.

Text: Redakce
Foto: Chevrolet

Galerie