Chevrolet: příští rok přijdou do Evropy tři zcela nové modely

Automobilka Chevrolet začala s obnovou své nabídky. Na českém trhu tak učinila ve středu 17. března, kdy byl představen zcela nový Spark. To ale není vše, už příští rok ho budou následovat další tři modely, nějaký ten facelift a snad se dočkáme i toho nejlepšího. Do Evropy se má vrátit slavná Corvetta.


Vydáno: 19.3.2010

Omlazení nabídky ovšem začíná od základu, tedy modelem Spark. Jak už bylo řečeno, nový městský automobil vstoupil na český trh tuto středu. První jízdní dojmy si budete moci přečíst v pondělí. Během tiskové konference ovšem zaznělo několik zajímavých informací.

Příští rok oslaví Chevrolet rovných sto let existence a v rámci této události budou přicházet novinky. Slíbená je faceliftová Captiva, další v pořadí bude MPV postavené na základě několikrát vystaveného Orlanda, následuje zcela nové Aveo, Camaro a ke konci roku 2011 přijde na trh pětidveřová verze velmi úspěšného sedanu Cruze.

Představitelé Chevroletu se také zmínili o návratu Corvetty zpět do Evropy. Bohužel nebylo řečeno, kdy se tak stane (a nebo se nám to vytratilo z poznámek). Nechme se tedy překvapit.

Text: Redakce
Foto: Chevrolet

Galerie