Cargraphic ukázal, jak upraví Aston Martin Rapide

Dobrým příkladem toho, že tuningu neunikne v podstatě žádné auto, je i poslední počin společnosti Cargraphic. Tedy, zatím jde pouze o jeden nákres a vizualizace. Úpravce se totiž podíval na sedan-kupé Aston Martin Rapide a dodal decentní změny v podobě nových disků a několika málo aerodynamických prvků.


Vydáno: 29.4.2010

Německá firma Cargraphic neukázala obrázky přídě vozu, ale v tiskové zprávě se dušuje, že Aston Martin Rapide od ní dostane přední spoiler a nové kryty zrcátek. Vzadu bude zase k dispozici difuzor.

Úpravce dodá i kola. Na obrázcích si můžete prohlédnout kola GT-R velikosti 21 palců, která oblékají pneumatiky 255/35R21 vpředu a 295/30R21 vzadu. Nejsou ale jediná, na výběr budou i disky GT, I-10 a Sport ve velikostech od 20 do 22 palců.

Opravdovou lahůdkou pak má být duo nastavitelných výfuků, které se dají upravovat pomocí dálkového ovládání. Řidič si tak bude moci vybrat, zda jen klidně projede kolem vás, nebo vám svými decibely vysklí okna u domu. Přece jen, 6,0litrový V12 bude pěkně slyšet.

Text: Redakce
Foto: Cargraphic

Galerie