Bentley Continental: dvě edice pouze pro čínský trh

Už zítra bude zahájen autosalon v Pekingu a speciálně pro tuto příležitost si Bentley připravil dvě edice, které jsou určeny pouze pro Čínu. První úprava nese název Continental GT Design Series China, ta druhé Flying Spur Speed China. Obě jsou maximálně luxusní, obě budou dosti drahé a jejich produkce bude omezená.

Vydáno: 22.4.2010

První jmenovaná úprava dostala unikátní interiér kombinující světlou a tmavou kůži, nechybí ani ruční prošívání a nápisy Design Series China. Stejné plakety se objevily kromě středové konzole také na karoserii a prazích.

Speed China obsahuje kromě efektního designu také nějaké ty úpravy technického rázu. Odpružení bylo upraveno s ohledem na větší komfort, výfuk je přepracovaný pro změnu s ohledem na nižší hladinu hluku. Ani zde nechybí plakety oznamující, o co se v tomto případě jedná.

Pokud se divíte, proč se Bentley takto snaží zaujmout čínské zákazníky, pak je odpovědí na vaši otázku fakt, že se jedná z pohledu této automobilky o třetí nejdůležitější trh. Loni se zde prodalo 421 automobilů.

Text: Redakce
Foto: Bentley

Galerie