Avia prodlužuje záruky. Věří kvalitě svých nákladních aut

Letňanská automobilka Avia nabízí od začátku letošního roku prodlouženou garanci na veškeré nákladní vozy na tři roky. Tím se snaží pomoci svým zákazníkům čelit tvrdému podnikatelskému prostředí v době recese automobilového průmyslu. Dokládá tak, podle vlastního vyjádření, kvalitu svých automobilů.

Vydáno: 20.3.2009

„Naše akce mluví v prvé řadě o důvěře v kvalitu našich vozů. Toto rozhodnutí je založeno na trvalém zvyšování kvality jak na naší straně, tak i na straně dodavatelů. Kamiony Avia jsou specifické vysoce výkonnými motory s životností více jak milion najetých kilometrů, účinnou technikou lakování proti korozi a zákazníci navíc těží z minimální a levné údržby, “ říká Marcus Pauels, ředitel společnosti Avia.

„Zejména v dnešní těžké době je prodloužená záruka smysluplnou přidanou hodnotou, která zvyšuje životnost vozů Avia. Pro zákazníky, především z řad logistických firem a menších podnikatelů, tím zdůrazňujeme známku vysoké kvality a spolehlivosti,“ doplňuje Tomáš Jiřička, finanční ředitel automobilky.

Do vývoje nových vozů Avia, jejíž současný název je v plném znění Avia Ashok Leyland Motors, ročně investuje miliony korun, které připadnou z velké části na modernizaci současných vozů. Investice také plynou do splnění nejpřísnějších požadavků na kvalitu v systému interního hodnocení kvality a předpisů Evropské unie.

Automobilová společnost z pražských Letňan loni prodala o čtvrtinu více automobilů než v roce 2007 a zařadila se mezi největší producenty a exportéry nákladních automobilů u nás.

Text: TZ Avia
Foto: Avia

Galerie