Audi A8 bude vozit politiky na summitu EU v Praze

Luxusní vozy Audi A8 budou vozit vrcholné představitele nadcházejícího pražského summitu EU, jehož se zúčastní také prezident USA, Barack Obama. Politiky a další účastníky zasedání bude vozit poskytne 37 limuzín Audi A8 ve verzi Long. Summit bude řešit ekonomickou krizi a spolupráci Evropy s USA.

Vydáno: 27.3.2009

Summit EU, který se uskuteční počátkem dubna v Kongresovém centru v Praze, se zaměří zejména na témata finanční krize, transatlantické bezpečnosti, vojenské spolupráce, energetiky a klimatu.

„Účast Audi na této nejdůležitější akci v rámci českého předsednictví EU je dalším dokladem prestiže prémiové značky Audi. Jsme hrdí na to, že můžeme přispět k jejímu zdaru,“ komentuje Petr Neústupný z českého zastoupení Audi.

Automobilka Audi nedávno prodloužila partnerství na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech, také zapůjčila limuzíny pro konferenci k 10. výročí rozšíření NATO. v minulosti rovněž poskytla vozy Audi A8 pro české předsednictví EU, zapůjčila flotilu vozů pro přepravu účastníků pražského summitu NATO nebo zasedání Mezinárodního měnového fondu a Skupiny Světové banky.

Text: TZ Audi, redakce
Foto: Audi

Galerie