Aston Martin Rapide: unikl první snímek interiéru

Všichni netrpělivě očekáváme premiéru sedanu-kupé od britské automobilky pod názvem Aston Martin Rapide. Zatím bylo k dispozici jen pár fotografií exteriéru. Nyní se nám do ruky dostal první snímek interiéru, jde o průřez horního pohledu. Fotka je prý součástí chystané brožury k vozu.

Vydáno: 12.8.2009

Na snímku je jasně patrné, že se budoucí cestující mohou těšit na pořádný komfort a luxus. V budoucnu bude velmi zajímavé postavit proti sobě Aston Martin Rapide a Porsche Panamera a oba vozy detailně porovnat. Zatím si můžete všimnout, že cestující na zadních sedadlech budou mít k dispozici vlastní ovládání klimatizace a také obrazovky zábavního multimediálního systému.

Aston Martin Rapide bude pohánět šestilitrový dvanáctiválec a výkonu 470 koní a s maximálním přídělem točivého momentu na hodnotě 600 Nm. Poháněna jsou přes šestistupňovou automatickou převodovku zadní kola.

Výrobu obstará společnost Magna Steyr se sídlem v rakouském Grazu. Jak už bylo řečeno, oficiální premiéra je naplánována na autosalon ve Frankfurtu a do showroomů by měl tento luxusní sedan dorazit začátkem příštího roku.

Text: Redakce
Foto: Aston Martin

Galerie