Aston Martin připravil speciální černou edici pro DBS a V12 Vantage

Jestli se cítíte alespoň trochu jako James Bond, pak se vám tohle bude určitě líbit. Aston Martin připravil speciální edici nazvanou Carbon Black pro své modely DBS a V12 Vantage. už jen čekáme, kdy se z kapoty těchto drsných sporťáku vysunou smrtící kulomety a rakety s tepelným naváděním.

Vydáno: 22.12.2009

Jak už vyplývá z názvu, speciální edice Carbon Black je založena na černém metalickém lakování. Barva je kladena ručně a jedno auto zabere 50 hodin práce. Výsledkem je, že sporťáky vypadají různě, podle toho, jak jsou nasvícené. A k tomu ještě najdete nejrůznější doplňky z karbonu.

Černé orgie pokračují také uvnitř. Karbon-kevlarová sportovní sedadla jsou potažena černou kůží v barvě Obsidian a protkaná stříbrnou nití. Další součásti speciální edice obsahují karbonové dveřní panely a palubní desku v černé barvě Piano. Trochu se nám udělalo černo před očima…

Prodejci Aston Martinu už v těchto dnech začali přijímat objednávky. Cena za speciální edici Carbon Black ale ještě nebyla stanovena. Stan se tak pravděpodobně začátkem příštího roku. Jde o limitovanou edici, ale zástupci automobilky nechtějí prozradit jako moc. Proto si raději pospěšte, než bude jako obvykle pozdě.

Text: Redakce
Foto: Aston Martin

Galerie