Znovu nejlevnější: Škoda Octavia Tour Trumf stojí 255 tisíc

Česká automobilka od července přichází s akční nabídkou. Pod názvem Octavia Tour Trumf se opět skrývá nejlevnější Octavia v historii, tentokrát začínající na částce 254 900 Kč (dříve stála minulá generace Octavie Tour nejméně 270 tisíc). Kromě toho nabízí výrobce balíček výbavy Trumf Plus, který vyjde na 15 tisíc a zahrnuje třeba klimatizaci, hliníková kola nebo lepší audio.

Vydáno: 4.7.2011

Před prázdninovou sezonou připravila Škoda zvýhodněnou nabídku modelové řady Octavia Tour. Akční model s označením Octavia Tour Trumf je nově k dispozici již od 254 900 Kč. Karosářská varianta Combi startuje na 284 900 Kč. Oproti standardnímu modelu Tour je tak akční model o 14 600 Kč levnější.

Výbavu akčních modelů Trumf lze navíc v obou karosářských variantách rozšířit o akční paket Trumf Plus. Jeho pořízením získá zákazník další prvky nadstandardní výbavy vozu v hodnotě převyšující částku 63 000 Kč. Za cenu 15 000 Kč zákazník získá další prvky mimořádné výbavy: klimatizaci s mechanickou regulací, palubní počítač, elektrické ovládání oken vpředu, 15″ kola z lehké slitiny v designu Deimos a další 4 reproduktory.

Už v základní výbavě má akční model Octavia Tour Trumf protiblokovací brzdový systém (ABS), dvojici předních airbagů, centrální zamykání, autorádio Blues se čtyřmi předními reproduktory, elektricky ovládatelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka.

V nabídce jsou zážehové motory 1,4 MPI/59 kW a 1,6 MPI/75 kW. Obě pohonné jednotky disponují pětistupňovou manuální převodovkou a splňují přísnou emisní normu EU5.

Text: Redakce/Škoda Auto
Foto: Škoda Auto

Galerie