Zapomeňte na Bugatti Bordeaux. Do Frankfurtu nepřijede

Máme pro vás jedno velké zklamání. Bugatti ani náhodou neplánuje na nadcházejícím autosalonu ve Frankfurtu představit nový luxusní sedan se 16válcovým motorem. Bugatti Bordeaux je ve skutečnosti pouze model, který manažeři francouzské manufaktury ukáží vybraným zákazníkům.


Vydáno: 24.7.2009 

Není to tak dávno, co jsme se splašili nad první fotografií, která ukazovala záď futuristického vozu značky Bugatti, které dominují LED linie a osmero výfuků. Obrázek se objevil na pozvánce k oslavě stého výročí založení firmy.

Oslava se samozřejmě uskuteční ve francouzském Molsheimu, kde „továrna“ sídlí. Vybraní hosté si pak budou moci prohlédnout maketu vozu. Možná se pak dočkáme nových fotografií, rozhodně ale nepůjde o reálný a pro výrobu užitelný prototyp.

Bugatti Boredeaux tedy do Frankfurtu nepřijede. A podle našich informací se luxusního, super rychlého čtyřdveřového Bugatti nedočkáme ani v příštích dvou letech. A pak? Možná, kdo ví. Sen o ničiteli Rolls-Royců a Maybachů, který nemá na silnici obdoby, se bohužel prozatím rozplynul.

Text: Redakce
Foto: Bugatti

Galerie