Využívejte výhody palivových karet AS 24 a ušetřete

Každá firma se snaží svůj pracovní proces co nejvíce zrychlit a zefektivnit. U dopravních a logistických společností se toto zefektivnění navíc týká i bezpečnosti. Ať už jste proto jedinec, malá nebo velká firma, neměla by vaší pozornosti uniknout palivová karta AS 24, která mnoho z těchto aspektů zajistí.

Palivové karty pro každý typ provozu

Společnost Total, která přišla na trh s palivovou kartou AS 24, ji personalizovala do několika typů tak, aby vyhovovala různícím se potřebám dopravců. Pořídit si tak můžete jednoduchou nebo dvojitou kartu, nebo kartu AS 24 Eurotraffic.

Jednoduchá karta je určená pro případy, kdy řidič využívá stále stejný vůz. Dvojitou kartu využijete v případě, že se řidiči i auta střídají. Jedna karta zůstává ve voze, druhá je psaná na majitele, který ji nosí u sebe. AS 24 Eurotraffic pak umožňuje využívat síť AS 24 i rozsáhlou síť až 12 000 partnerů Totalu po celé Evropě.

Rozpočet pod kontrolou

Jak je patrné z názvu, tato karta usnadní všem řidičům platby za palivo, ale také za mýtné, a to ve 21 zemích Evropské unie. Všechny karty jsou chráněné kódem PIN a jejich užití je tak důsledně zabezpečeno. Společně s přidruženými online aplikacemi, které Total také nabízí, vám umožňuje udržet si přehled o spotřebě paliva, asistenci při poruše i okamžitou platbu případné pokuty. Součástí karet je také zákaznický online prostor, který vám zpřístupňuje veškeré informace o vozidle kdekoli a kdykoli, a nástroje pro jejich správu.

Pomocí Card Control můžete v případě jakéhokoli podezření na zneužití kartu zablokovat a upravovat dny a časové úseky nepovolených tankování či povolené a zakázané země. Pokud řidič natankuje vůz mimo povolené úseky, v nejdražší cenové zóně nebo bude na kartě překročen rozpočet, ihned dostanete díky službě Card Alert upozornění. V neposlední řadě vám ulehčí práci doplněk aplikace Infoservice, ve kterém máte k dispozici veškerou fakturaci a odkud ji jednoduše můžete zahrnout do svého účetního systému.

Vyzrajte na zbytečné poplatky, pokuty a zajížďky. Ulehčete sobě i svým řidičům práci a pořiďte svému vozovému parku palivové karty AS 24, díky kterým bude jejich cesta pohodlnější, plynulejší a plně pod kontrolou.

Text: PR článek
Foto: AS 24

Galerie