Volkswagen Fox facelift: menší Polo čili Golf

Koncern Volkswagen odhalil podobu modernizovaného modelu Fox. Kompaktní mini model, který je určený pro  dostal vizáž, která nezapře příbuznost s novým Polem, respektive Golfem. Rodina stejně vypadajících „malých“ modelů je tak kompletní.


Vydáno: 3.11.2009

Volkswagen Fox, současný nejmenší model německého koncernu (brzy nebude nejmenší, neboť v roce 2011 přijde na trh VW Up!) dostal masku odkazující se na větší model Polo, který se odkazuje na větší model Golf. Fox se tak zařadil do vzhledové rodiny koncernu.

Zatímco přední partie dostaly vzhled většího Pola, v zadní části se designéři spokojili s novým nárazníkem a pozměněnými koncovými světly. Kromě toho byla směrová světla integrována do zpětných zrcátek.

Úpravy se dotkly také interiéru. Všimne si jich hlavně řidič, neboť dostane nový tříramenný volant a kruhové ukazatele za ním. Pozměněna byla také středová konzola.

Stejně jako model před faceliftem je i tento modernizovaný Fox určený zejména jihoamerickým trhům, což znamená, že do Evropy s největší pravděpodobností oficiálně nezavítá.

Text: Redakce
Foto: Volkswagen

Galerie