V Letňanech začal veletrh Auto Praha 2008, potrvá do neděle

Dnes začal v pražském veletržním areálu v Praze 9 – Letňanech již dvanáctý ročník výstavy Auto Praha. Návštěvníci si zde mohou například poprvé v České republice osahat novou Škodu Superb. Novinkou jsou také předváděcí jízdy, při nichž si návštěvníci výstavy budou moci otestovat vozy jednotlivých prodejců všech zúčastněných značek. Auto Praha 2008 bude probíhat až do neděle 27. dubna.


Vydáno: 25.4.2008

Auto Praha je každoročně jednou z největších motoristických výstav v Praze. Zájemcům se i letos představí většina známých i těch méně známých značek osobních, užitkových i nákladních automobilů. Zastoupeny budou renomovaní výrobci z Evropy, USA i Asie.

Čtěte také o jiné automobilové výstavě v Praze:
Poohlédnutí za Autoshow: hodně lidí, málo aut

Organizátoři slibují bohatý a zajímavý doprovodný program, který má zaujmout nejenom širokou laickou, ale i odbornou veřejnost. Součástí budou i prodejní akce vystavovatelů, kteří budou nabízet své produkty za zvýhodněné ceny. Současně probíhají soutěže o hodnotné ceny.

Vedle klasické výstavy aut proběhnou i další výstavy – Off Road Praha, zaměřená na terénní vozidla, Tuning Praha, specializovaná výstava úprav a For Men, která bude zaměřená na moderního člověka a cílená především na muže.

V roce 2007 vystavovalo na Auto Praha celkem 111 vystavovatelů. Výstavu na celkové ploše 23 024 m2 navštívilo 24 580 platících diváků.

Text: Redakce, vystava-autopraha.cz

Galerie