Unikátní Bugatti Veyron Pegaso je na prodej za 1,8 milionu eur

Ani jeden den bez Bugatti Veyron, to je naše heslo! Ne, vážně si to asi musíte myslet, když jsme vám včera servírovali správu o čtyřech speciálních edicích Bugatti Veyron, které značka vydává na oslavu svých stoletých narozenin. Dnes ale bude řeč o unikátním jednokusovém skvostu nazvaném Pegaso.


Vydáno: 26.4.2009

Ani nevíme, kam Bugatti pořád na ty unikátní edice chodí. Podle nás už tím ztrácí trochu na exkluzivitě. No schválně, kromě včerejší čtyřbarevné kombinaci na oslavu 100. výročí založení firmy, jsme už psali o 15kusové edici Sang Noir, luxusem překypující Mansory Vincero nebo modré Bleu Centenaire. No a prosím, je tu další, která je tak exkluzivní, že o ní věděl snad jen její majitel.

Polský ultra milionář, který má své přechodné bydliště v dubajském Burj al Arab (kde jinde, že,), se rozhodl zbavit svého miláčka nazvaného Bugatti Veyron Pegaso. Ten se vyznačuje bílo-červeným lakováním s unikátní perletí a úpravou interiéru s logem Pegaso.

Můžeme jen spekulovat, zda se bohatý majitel zbavuje vozu kvůli ekonomické krizi, nebo sám spekuluje. Na polském serveru otomoto.pl je na prodej za 1.831.872 eur, přičemž „běžný“ Veyron pořídíte za milion.

Text: Redakce
Foto: otomoto.pl

 

Galerie