Top Gear odhalil identitu Stiga. Ale neradujte se předčasně

Uvnitř video: V neděli odvysílala britská televize BBC první díl 13. série populárního motoristického pořadu Top Gear. Každý, kdo ho alespoň jednou viděl, má oblíbeného hrdinu. Tajemného jezdce jménem Stig. Ten v televizi odhalil svou identitu. A hádejte, kdo to je? Ano. Bývalý jezdec Formule 1 Michael Schumacher.


Vydáno: 22.6.2009

Na přiloženém videu je krásně vidět, jak byli i diváci ve studiu nažhavení a povzbuzovali tajemného Stiga, aby odhalil svou masku. To učinil poté, co otestoval extrémní Ferrari FXX.

Když Stig odstranil svou helmu, nepadlo ani jediné jméno. Jeremy Clarskon se jezdce proto zeptal, jak se jmenoval před tím, než se stal Stigem. Schumacher odpověděl, že některé věci je dobré nechat jako tajemství.

Mohlo by se zdát, že odhalením 40letého bývalého jezdce Formule 1 by mohlo znamenat konec pátrání. Jenže podle mluvčího BBC hrál Michael Schumacher Stiga jen v případě, že se jednalo o testy vozů Ferrari (jak jinak?!). To nejvíce podporuje rozšířenou fanouškovskou teorii, že roli Stiga hraje více jezdců, než jeden.

Text: Redakce
Foto: YouTube

Galerie