TomTom White Pearl: navigace speciálně pro ženy

TomTom představil poněkud netradiční novinku – navigaci pro ženy. Model White Pearl vychází z edice TomTom ONE IQ Routes. Od ní se ale odlišuje luxusním designem a ženám je přizpůsoben i obsahem, který zajišťuje příjemný a bezstarostný požitek z navigování, jak tvrdí výrobce.

Vydáno: 4.6.2009 

Díky perleťovému provedení a aktivnímu držáku EasyPort přístroj vybočuje z typického vzhledu přenosných navigací firmy TomTom. Je ozdoben dekorativním vzorem, který se v celé kráse vyjeví až po zapnutí navigace na úvodní obrazovce. Navigaci White Pearl i s držákem můžete uložit do hedvábného uzavíratelného váčku, který je rovněž součástí balení, a tím jej udržet v čistotě a bezpečí. Přístroj je díky tomu snadno přenosný a vejde se i do té nejmenší dámské kabelky.

Navigace disponuje předinstalovanou sadou užitečných bodů zájmu. Díky různým kategoriím typu „Místa k vidění“, „Nakupujte do zemdlení“ či „Móda pro každý den“ se řidičky snadno najdou ta nejzajímavější místa – od módních butiků přes obchody s vybavením pro domácnosti po restaurace, bary, kavárny, kina či divadla.

„Přístroj jsme navrhli tak, aby ženy oslovil zejména vynikající komfortem při navigování okořeněným trochou zábavy, exkluzivity a stylu,“ vysvětluje Corinne Vigreuxová, výkonná ředitelka společnosti TomTom. „Tento důležitý tržní segment výrobci spotřební elektroniky v minulosti téměř opomíjeli. My jsme si však uvědomili jeho důležitost a v reakci na to vyvinuli White Pearl.“

Doporučená maloobchodní cena nového TomTom White Pearl je 5290 Kč. Tato speciální edice bude k dostání od konce června 2009 pouze ve vybraných obchodech. V České republice koupíte produkt v prodejnách sítě Datart.

Zdroj: TZ TomTom
Foto: TomTom

Galerie