TomTom Start: I´d Be Lost Without You

Zdá se, že se značka TomTom zaměřila na naše drahé polovičky. Po limitované edici určené pro ženy White Pearl tu máme edici s pořadovým číslem 2 a názvem I´d Be Lost Without You neboli “bez tebe bych byla ztracena“. TomTom toto speciální vydání směřuje k Valentýnu, tedy svátku všech zamilovaných. Mimochodem, už máte pro tu svou dárek?

Vydáno: 26.1.2010

TomTom v tiskové zprávě uvádí, že právě tato navigace je přímo ideálním dárkem. Vaše milovaná osoba se pak zaručeně neztratí. A navíc by měl přístroj zaujmout každou dívku. K tomu slouží barevný kryt, laděné pouzdro a opět speciální sada bodů zájmů (které jsou mimochodem trochu stejné jako vždy) obsahující kina, hotely, restaurace apod.

Pomineme-li barevné odlišnosti, pak se jedná o model Start. Ne náhodou vybral TomTom pro ženy právě tuto navigaci. Kromě toho, že obsahuje technologie IQ Routes a Map Share je velmi jednoduchá, což by měli dívky, dámy, paní a slečny ocenit asi nejvíce. Nevyžaduje totiž žádnou instalaci a menu nabízí pouze dvě tlačítka (naplánovat trasu, prohlížet mapu). K dostání bude tato limitovaná edice pouze u vybraných prodejců, a to za cenu 3990 Kč.

Text: Redakce
Foto: TomTom

Galerie