TomTom Start a XXL: dvě novinky vstupují na trh

TomTom představil dva nové přístroje. Tím prvním je základní navigace Start, která slibuje nenáročným uživatelům jednoduché ovládání, kompaktní rozměry, nízkou cenu, ale zároveň kvalitní navádění do cíle. Druhou novinkou je dražší a schopnější sourozenec TomTom XXL IQ Routes.

Vydáno: 4.11.2009

Základní model Start obsahuje 3,5“ obrazovku a držák EasyPort. Zařízení lze bez problému uložit do kapsy nebo malé tašky. Kromě kompaktních rozměrů nabízí novinka také nějaký ten styl. K dostání bude v šesti barvách a navíc je možné si za 399 Kč dokoupit barevný vyměnitelný kryt StartSkins.

Jednoduché ovládání obsahuje dvě tlačítka: Plánování trasy a Prohlížení mapy. Nechybí ani technologie IQ Routes a Map Share. Doporučená cena je u přístroje s mapou střední a východní Evropy 3190 Kč, pokud chcete mapu kompletně celé Evropy, zaplatíte 3790 Kč. Připlatit pak můžete ještě za přenosné pouzdro (599 Kč) nebo za už zmíněné barevné kryty.

Druhý nováček také přichází s technologií IQ Routes , Map Share a s držákem EasyPort. Na rozdíl od modelu Start má podstatně větší displej. Uživatelé se mohou těšit na 5“ obrazovku, navádění do jízdních pruhů, kvalitní reproduktor a mapové pokrytí 42 evropských států. TomTom XXL IQ Routes bude k dostání za doporučenou cenu 5890 Kč.

Text: Redakce
Foto: TomTom

Galerie