TomTom nabízí dvouletou aktualizaci map zdarma

Navigační firma TomTom nabízí svým zákazníkům možnost zdarma získat dvouleté předplatné služby Map Update Service k nově zakoupené navigaci TomTom GO 930 (Traffic) nebo GO 730 (Traffic). Nabídky je možné využít ve všech českých maloobchodech počínaje dneškem až do 31. května 2009.

Vydáno: 7.4.2009

Své 24-měsíční předplatné Map Update Service zdarma si uživatelé mohou aktivovat prostřednictvím bezplatného softwaru TomTom HOME. Po dobu dvou let trvání předplatného budou ihned po zpřístupnění nových map vybízeni k jejich stažení, a to jak při používání aplikace TomTom HOME, tak i e-mailem. Nové mapy vycházejí vždy čtvrtletně, což znamená, že získají osm nových map okamžitě po jejich vydání a bez starostí spojených s jejich nákupem.

Všechny nové mapy pro řadu TomTom GO zahrnují unikátní technologii TomTom Map Share, která umožňuje uživatelům vytvářet opravy map přímo ve své navigaci a sdílet je s ostatními. Funkce IQ Routes navíc poskytuje řidičům nejefektivnější trasy založené na historicky naměřených rychlostních profilech uživatelů z komunity TomTom. Jakékoli faktory, které mohou způsobit zpoždění, jako například kruhové objezdy či zpomalující retardéry na silnicích, jsou při výpočtu tras automaticky brány v potaz, což poskytuje uživatelům velmi reálné údaje o časech příjezdu.

„Vzhledem k tomu, že do naší skupiny patří i dodavatel map Tele Atlas, můžeme odpovědně říci, že cesty a silnice se mění neuvěřitelným tempem,“ řekla Corinne Vigreuxová, generální ředitelka TomTom. „Díky naší nové službě Map Update Service mohou uživatelé snadno získat nejnovější mapy Tele Atlasu, které jsou obohacené o trasové technologie TomTom IQ Routes a Map Share, což z nich dělá nejaktuálnější mapy na trhu,“ dodala.

S dvouletým předplatným Map Update Service ušetří zákazníci přibližně 2290 Kč, které by jinak museli uhradit za nákup nových map. Službu Map Update Service si může uživatel aktivovat až do 90 dnů od prvního použití navigace, čímž je zajištěna aktuálnost map už od samého začátku používání navigace. Map Update Service je dostupný pouze pro mapy západní a východní Evropy (42 států).

Zdroj: TZ TomTom
Foto: TomTom

Galerie