Techart Porsche Panamera: lehká změna stylu

Zuffenhausenská automobilka udělala se svým Porsche Panamera pěkný rozruch. A ještě před tím, než se nová nadupaná limuzína dostala na silnice, už se objevili první tuneři, kteří se chtěli předvést. Nyní je ale čas na opravdou školu, kterou si přichystal specialista na Porsche jménem Techart.


Vydáno: 1.2.2010

Techart se rozhodl jít nejprve pouze vizuální cestou. Tím by měl být jeho výtvor levnější než třeba konkurence od Mansory, 9ff nebo Lumma Design. Těšit se tak můžete hlavně z pohledu na nový přední nárazník s obligátním „lízátkem“. Vzadu je velké přítlačné křídlo a vzhled vozu doplňují kola o velikosti 21 a 22 palců. Na výběr máte i z pneumatik. K dispozici jsou Continenral Sport Contact 3 či Michelin Pilot Sport PS2.

Co se týče interiéru, o slušný komfort ve vašem Porsche Panamera se postará dvoubarevné kožené čalounění v černém a hnědém provedení. Strop je vystlaný jemnou alcantarou. Vaše oči si smlsnou i na nově obložené palubní desce. Protože šel úpravce pouze po vizuální stránce vozu, na změny výkonu motoru se už nedostalo.

Text: Redakce
Foto: Techart

Galerie