Špionáž: kupé-kabriolet Volvo C70 čeká facelift

Zdá se to skoro nemožné, ale nové Volvo c70 dlouho dobu unikalo profesionálním špionážním fotografům. Nakonec jeho snímky přinesl jeden uživatel švédského internetového fóra Swedespeed. A jde o velice povedené fotografie, na kterých si můžeme prohlédnout celý vůz bez jakéhokoliv zakrývání. Volvo C70 pro rok 2010 je připraveno!


Vydáno: 6.6.2009

Uživatel jménem al_bcn přinesl celou řadu záběrů dvojice kupé-kabrioletů Volvo C70 z toho se dá usuzovat, že automobilka má kompletně vyřešený model, který představí v nejbližší době na oficiálních fotografiích a posléze i na nějakém autosalonu. V úvahu přichází letošní největší událost na podzim ve Frankfurtu. Do prodeje půjde zřejmě záhy, snímky totiž byly pořízeny během natáčení reklamy ve španělské Barceloně.

Podle obrázků exteriéru se dá usuzovat, že Volvo C70 svůj facelift inspirovalo konceptem S60, který byl představen loni na americkém autosalonu v Detroitu. Naznačuje to hlavně hlubší maska chladiče a protáhlá světla vpředu, stejně tak zadní partie, které změnily tvar brzdovek. Snímky interiéru zatím nemáme k dispozici.

Text: Redakce
Foto: Swedespeed

Galerie