Špionáž: další záběr Audi A5 Sportback

Nedávno jsme vám přinesli první špionážní snímky Audi A5 Sportback, které se podařilo zachytit v jižní Kalifornii. Auto bylo zaparkované poblíž University of California v San Diegu. Od jednoho ze studentů školy pravděpodobně pochází další fotografie, které odhaluje očekávaný vůz skoro obnažený.

Vydáno: 26.6.2009

První fotografie Audi A5 Sportback byly sice zachyceny z větší blízkosti, vůz na nich byl ale pečlivě zahalen pod plachtou. Studentovi University of California ale stačilo chvíli za oknem číhat, aby mohl přinést další snímek. Na něm jsou dva muži, kteří plachtu sundávají, odhalují se nám tak celkové proporce auta.

ájemci o Audi A5 Sportback by měli mít na výběr ze dvou benzínových a tří naftových motorů. Benzín začíná na 2.0 TFSI quattro s výkonem 211 koní a maximem točivého momentu 350 Nm. Druhou volbou je překvapivě 3,2litrový V6 s výkonem 265 koní. Oba agregáty budou vybaveny systémem Audi valvelift, který zvyšuje výkon a snižuje spotřebu.

Příznivci naftových motorů budou mít od začátku tři možnosti ke zvážení. Audi A5 Sportback může být vybaveno motory 2.0 TDI (170 koní, 350 Nm), 2,7 TDI (190 koní, 400 Nm) a šestiválcem 3.0 TDI (240 koní, 500 Nm) s pohonem všech kol quattro.

Text: Redakce
Foto: Fourtitude

Galerie