Seat Ibiza SC Color Edition: atraktivní barvy pro atraktivní vůz

Třídveřová Ibiza je z hlediska designu velmi povedený automobil. Komu by se však sériová dávka stylu zdála malá, může si objednat na svůj nový vůz také dvě atraktivní barvy karoserie. Oranžový lak á la Ford Focus RS již figuruje v nabídce značky. Světle modrá barva bude k dispozici zhruba od poloviny února.


Vydáno: 31.1.2009

Seat Ibiza SC Color Edition neobsahuje pouze dva nové odstíny karoserie. Provedení exteriéru odpovídá také interiér. S oranžovou nebo modrou barvou ladí kupříkladu výdechy ventilace, výplně dveří, některé prvky na přístrojové desce nebo třeba barva nitě, kterou je obšitý volant a přední sedadla.

Oranžový lak s názvem Lumina je kombinován s černou střechou a černými zpětnými zrcátky. Světle modrá verze Galia nabídne střechu bílou. Obě dvě provedení disponují také koly Saga velikosti 17″ a tmavými okny.

Nabídka motorizací pro Color Edition obsahuje tři motorizace. Benzinové motory 1.4 16V s pouhými 85 koňmi pod kapotou a silnější 1.6 16V (105 k). Kdo má raději naftu, ten bude zřejmě volit klasiku v podobě turbodieselu 1.9 TDI. Barevnou edici si můžete pořídit za příplatek 19 900 Kč.

Text: Redakce
Foto: SEAT

Galerie