Saab chystá speciální edici kabrioletu řady 9-3

Nemůžeme se zbavit pocitu, že se Saab snaží předstírat nějakou činnost. S automobilkou to vypadá špatně a nové modely nikde. Aby se neřeklo, Saab oznámil, že připravuje alespoň speciální edici pro svůj kabriolet řady 9-3. Moc speciální nám tedy nepřijde.

Vydáno: 14.11.2008

Abychom jenom nekritizovali, modelová řada 9-3 a zvláště kabriolet, jsou opravdu povedená auta. Redakcí nám prošel sedan s naftovým 1.9 TTDiS a hned po něm speciální edice kombi Turbo-X se šestiválcem, jehož recenzi vám příští týden přineseme.

Jenže to je všechno, co může Saab nabídnout k novinářskému testování. Nedivíme se. Kromě řady 9-3 se u nás nabízí už jen 9-5 a obchody tak dobře nejdou. Kolik Saabu potkáte na ulici za den?

No, ale teď je tu kabriolet 9-3 25th Anniversary, který má být oslavou 25. výročí, kdy světlo světa spatřil první kabriolet od Saabu. Čím je tak vyjímečný? Inu, dostanete na výběr tři speciální barvy Jet Black, Carbon Grey a Bright Champagne.

A to je vše. Saabu přejeme jen to nejlepší, v naší redakci je několik „saabistů“. Ale takhle moc daleko nedojde. Zvlášť, když obnovení řady 9-5 bude trvat ještě nejméně dva roky.

Text: Redakce
Foto: Saab

Galerie