Rychlobruslařka Martina Sáblíková jezdí v BMW X6

Martina Sáblíková, dvojnásobná olympijská vítězka a několikanásobná mistryně České republiky, Evropy i světa, si společně se svým trenérem Petrem Novákem zvolila vůz BMW X6. Nová ambasadorka značky převzala své nové BMW X6 M50d v bílém laku s pohonem všech kol xDrive. Ve výbavě má mimo jiné navigační systém, head-up display, kontrolu parkovací vzdálenosti vpředu i vzadu a M paket.

Vydáno: 4.9.2012

Pro Martinu Sáblíkovou je to už čtvrté auto značky BMW. „Je prostorné, tudíž v něm mohu vozit veškerou sportovní výbavu včetně kola. Oceňuji, když auto umí hodně věcí, a toto toho umí opravdu hodně. Užívám si nejen komfort jízdy, ale i technické vybavení s množstvím funkcí. Během jízdy si při poslechu disco-rytmické hudby vychutnávám špičkový audio systém s výkonnými reproduktory,“ prozradila při předání.

Na triumfu Martiny Sáblíkové má velký podíl její trenér Petr Novák. Ten z pražského Inveltu odjel ve svém novém černém BMW X6 xDrive. V rámci výbavy si Petr Novák pro svůj vůz zvolil například inteligentní pohon všech kol xDrive, navigační systém Professional, elektrické nastavení tuhosti tlumičů a aktivní stabilizátory, automatické ovládání dveří zavazadlového prostoru nebo zpětnou kameru. 

Text: Redakce
Foto: BMW

Galerie