RENNtech SLR 777: smrtonosná zbraň

Supersportu SLR McLaren ještě neodzvonilo. Alespoň o tom svědčí poslední počin amerického úpravce RENNTech, který má s přestavbou hraček od Mercedesu dlouholeté zkušenosti. Jejich poslední výtvor nese označení SLR 777. Hádejte, kolik má koní!

Vydáno: 20.1.2009

Pokud jste alespoň někdy slyšeli o společném projektu McLarenu a Mercedesu-Benz, uhodli jste správně, že budeme mít co do činění se 777 koni pod kapotou tohoto nekompromisního supersportu. V poslední době jsem se mohli setkat s mnoha úpravami. Otázkou je, zda RENNtech v široké konkurenci uspěje.

Přispět by k tomu měl extra závodní vzhled, který pomáhají tvořit nejrůznější spoilery a difuzory, karbonová lízátka, rozšířené prahy a nádherná kola s velkými brzdami. Nesmíme ani zapomenout na rozměrné přítlačné křídlo na zádi.

RENNtech si pod kapotou pohrál s motorem AMG V8 o objemu 5,5 litru a pomocí několika modifikací z něj dostal již zmíněných 777 koní. Tuner doufá, že jeho SLR 777 by mohlo překonat rychlost až 338 km/h.

RENNtech SLR 777 bude samozřejmě exkluzivním zboží. Jisti si můžeme být nejen vysokou cenou, ale i maximálním počtem dvacítky vyrobených kusů.

Text: Redakce
Foto: RENNtech

Galerie