Premier4509 promění obyčejné Lamborghini Murciélago na SV

Produkce supersportu Lamborghini Murciélago je u konce a na světě tak jezdí definitivních 3000 kusů. Z toho pouze 350 je nejvyššího kalibru: SuperVeloce. Dovedete si představit, jak musí zbylých 2650 majitelů žárlit. Firma Premier4509 má ale pro ně řešení.

Vydáno: 10.10.2009

Japonský úpravce Premier4509 není v Evropě příliš známý. Firma má za sebou ale hezkých pár body kitů hlavně pro luxusní sporťáky. Poslední dobou prošlo jejíma rukama například Lamborghini Gallardo, Bentley Continental GT nebo Aston Martin Vantage. A kromě toho také fušuje do počítačových her pod značkou VeilSide.

Dnes nás ale bude zajímat lehký body kit pro Lamborghini Murciélago, který zahrnuje černý nárazník s obrovskými nasávacími otvory, boční kit a velké přítlačné křídlo. Připravuje se i zadní nárazník. Výsledkem je, že po aplikaci tohoto kitu bude běžné Murciélago vypadat jako vrcholové SuperVeloce.

Zhrzení majitelé „obyčejného“ Lamborghini Mirciélago se tak mohou alespoň tvářit, jako že jejich miláček je opravdové SVčko. Ale musí si také trochu pospíšit. Firma Premier4509 oznámila, že bude k dispozici pouze 300 body kitů. Takže dalších 2350 lidé zůstane zklamaných.

Text: Redakce
Foto: Premier4509

Galerie