Porsche si připravilo nové výbavové balíčky pro Boxster a Cayman

Automobilka ze Zuffenhausenu osvěžila svou nabídku výbav. Nově zavedla několik speciálních balíčků, které pojí nejoblíbenější příplatky. Noví zákazníci budou mít tak snadnější výběr a lepší představu o ceně. Pakety je možné vybírat u modelů Boxster a Cayman.


Vydáno: 26.3.2010 

Paket Comfort obsahuje klimatizaci, bi-xenonové světlomety, tempomat, zatmavovací zrcátka a dešťový senzor. Pokud si zvlášť pořídíte kožené sedačky, dostanete navíc vyražený znak Porsche. U Boxsteru přijde tato kombinace na 2606 eur, pro Cayman stojí 2380 eur.

Vybrat si můžete i balíček Infotainment. Ten zahrnuje systém Porsche Cummunication Management (PCM) slučující v sobě audiosoustavu s připojením pro iPOD, přehráváním MP3 a navigací. K dispozici jsou i lepší reproduktory. To vše za 3141 eur pro oba modely.

Tím ale výbavové balíčky zdaleka nekončí. K dostání je ještě paket Design za 3832 eur pro Boxster nebo 3558 eur pro Cayman (modely S jej mají ještě levnější). Paket Design Sport pak přijde na 6747 eur pro Boxster a 6473 eur pro Cayman. Pokud zaškrtnete tyto nabídky, připravte se na povedená 19″ kola, upravená zrcátka a nasávací otvory.

Text: Redakce
Foto: Porsche

Galerie