PF 2009 aneb co nás příští rok čeká a nemine

Mílí čtenáři, redakce ZaVolantem.cz vám v nadcházejícím roce 2009 přeje mnoho úspěchů v osobním i pracovním životě. Doufáme, že se spolu budeme setkávat na našich stránkách i v roce příštím. Snad vás i po Silvestru potěšíme řadou testů, kvalitních fotografií a novinek z motorismu.

Vydáno: 30.12.2008

Naši redaktoři pracovali celý rok ve dne v noci, aby vám přinesli čerstvé informace ze zákulisí výroby aut. Dostávali jste naservírované  tajné a čerstvé fotografie. Nejvíce se vám ale líbily redakční testy aut, které jste povětšinou chválili, nejen díky textu ale i doprovodným fotografiím na vysoké úrovni. Zkrátka, pracovali jsme celý rok, teď si dáme na pár dní pauzu, ale už v pátek 2. ledna se opět pustíme do práce.

V nejbližší době se můžete těšit na testy Lancie Delta, BMW 750i, Porsche 911 Targa s PDK převodovkou nebo třeba Jaguaru XF. Budeme vás samozřejmě zásobit novinkami a chystáme se rozvíjet náš poslední hit – rubriku, která se věnuje navigacím do auta. Konečně vám také přineseme wallpapery, originály přímo od naší fotografky, o které si tak píšete.

Věřím, že letošní Silvestr prožijete v pohodě a dobré náladě a totéž platí pro celý příští rok.

PF 2009 přeje redakce ZaVolantem.cz

Galerie