Operativní leasing podle Maserati: Ghibli za 28 tisíc měsíčně

Operativní leasing pro soukromé zákazníky nabízí v Česku už několik automobilek, dosud ale bylo běžné spíš pro „normální“ auta. Teď se k nim přidává luxusní značka Maserati s modelem Ghibli. Za diesel zaplatíte 28 tisíc měsíčně, v ceně bude mimo jiné povinné ručení a havarijní pojištění.

Nabídku operativního leasingu pro všechny oznámila společnost Scuderia Praha, oficiální dealer Maserati a Ferrari v ČR. Pronajmout si budete moci model vyšší střední třídy Ghibli. Naftové Ghibli s výkonem 202 kW (275 koní) bude stát 28 000 Kč měsíčně, ostřejší benzinovou verzi Ghibli S Q4 s výkonem 301 kW (410 koní) si pronajmete za 35 000 korun za měsíc.

Smlouva se uzavírá na 48 měsíců a nájezd 80 000 km, podmínky je ale možné přizpůsobit zákazníkovi a cena bude záviset také na výbavě. V ceně základního operativního leasingu bude zahrnuto povinné ručení a havarijní pojištění, silniční daň a poplatek za rádio. Maserati nabíde také fullservis variantu, v níž dostane zákazník také dálniční známku, servisní náklady, zimní nebo letní pneumatiky a mezinárodní tankovací kartu OMV.

Operativní leasing pro soukromé osoby nabídla pro české zákazníky jako první v roce 2014 Škoda a vzápětí se přidaly další automobilky. Dnes ho nabízí třeba Hyundai, Volkswagen, Peugeot nebo Citroën.

Text: Redakce
Foto: Maserati

Galerie