Opel Corsa Color Race Edition: speciální edice pro městského prcka

Uvnitř video: V Rüsselsheimu jsou zřejmě v dobré náladě z toho, že veřejnost celkem kladně přijala novou Astru. Proč ale neopepřit některé starší modely zajímavou speciální edicí. Volba padla na kompaktní Opel Corsa, který dostal přízvisko Color Race Editon.

Vydáno: 19.1.2010

Opel Corsa Color Race Edition se tak jmenuje hlavně proto, že zájemce dostane na výběr hned několik sexy lakování. Kromě barvy Sunny Melon Yellow je k dostání ještě Casablanca White a Magma Red. Aby to ale nebylo málo, kompaktní vůz zdobí ještě šachovnicová nálepka, 17palcová kola a plastové doplňky karosérie.

Barevné schéma pokračuje také na palubě. Tam najdete speciální prošívání na sedadlech, obložení ventilace a kožený volant.

Opel Corsa Color Race Edition může mít pod kapotou tři motory. Nejslabší je benzínová čtrnáctistovka s výkonem 87 koní a spotřebou 5,3 litru na 100 km (5,5 litru při použití převodovky s „kratším“ poměrem). Výrobci nezapomněli ani na silnější 100koňovou verzi (5,5 litru na 100 km). Pro příznivce nafty tu je silný čtyřválec 1.7 CDTi s výkonem 130 koní a spotřebou jen 4,5 litru na 100 km.

Text: Redakce
Foto: Opel

Galerie