OBRAZEM: Unikátní Mansory Bugatti Veyron Vincero

Bugatti se snaží, co může, aby na trh neustále pouštělo nové a nové verze svého überauta Veyron. Jendou z nich je i Mansory Bugatti Veyron Vincero. Unikát, který se může pochlubit dokonalými materiály, vzhledem a zpracování. No, ještě aby ne. Vždyť si za něj účtují 20 milionů korun navíc.


Vydáno: 20.7.2009

Ano, je to tak. Mansory Bugatti Veyron Vincero se tedy se svou cenovkou vyšplhalo na neskutečných 50 milionů korun (cena běžného Veyronu + úprava za 20 milionů). Jenže co vlastně za tuto částku dostanete. Upřímně, nečekejte mnoho. Cena je podle nás hodně nadsazené, ale to už se u podobných kusovek stává.

Mansory Bugatti Veyron Vincero má speciálně upravený čelní nárazník s LED svítilnami pro denní svícení. Nové jsou některé díly z karbonu. Uvnitř vůz skoro nepoznáte. Kombinace černé a bílé, kůže a Alcantary je senzační. Novinkou jsou také modré osvětlující LED.

Aby se neřeklo, Mansory Bugatti Veyron Vincero má také lepší parametry. Inženýři se podívali na zoubek obrovskému čtyřikrát přeplňovanému W16 a k původní tisícovce koní výkonu přidali další 108. Ne, že by to bylo potřeba.

Každopádně, pokud máte volných 50 milionů, může být Mansory Bugatti Veyron Vincero vaše. Musíte mít ale zároveň štěstí, protože se na svět dostanou pouze tři kusy této jedinečné série. Vůbec se nedivíme, že jedno z nich si našlo cestu do autosalonu ve Spojených arabských emirátech.

Text: Redakce
Foto: Bugatti

Galerie