Nový Opel Astra: další série fotografií odhaluje interiér

Světová premiéra šesté generace Opelu Astra se nezadržitelně blíží. Už v září na autosalonu ve Frankfurtu se představí model, který by měl značku vyvést z krize. Vzhled vozu a nabídku motorů už známe, dosud zůstal nezveřejněn pouze interiér. Ale to se s novou sérií fotografií změnilo. Podívejte se, jak bude vypadat Astra uvnitř.

Vydáno: 19.6.2009

Asi nikoho nepřekvapí, že interiér vychází z modelu Insignia. Automobilka slibuje kvalitní materiály a výborné zpracování. Kombinovat se budou příjemné textilní materiály s chromovanými doplňky. To vše ovšem posoudíme až při přímém setkání.

Chybět by nemělo ani množství odkládacích prostorů. Opel říká, že se poučil z předchozí generace a ze stížností právě na tuto vlastnost. Kromě chytrých držáků na mince a schránky pro brýle by měla mít Astra schránku před spolujezdcem rozdělenou na dvě části, přičemž s přepážkou lze manipulovat. Další prostor (např. pro pár bot) najdou cestující pod sedadlem spolujezdce.

Nový hatchback bude představen, jak už bylo řečeno, v září. Ještě koncem tohoto roku by se měl dostat do rukou prvních zákazníků.

 

Text: Redakce
Foto: Opel

Galerie