Nissan X-Trail dostal nenápadný facelift a nové motory

Japonská značka Nissan je v poslední době aktivní v omlazování svých terénních aut. Po faceliftu modelů Qashqai, Pathfinder a Navara (a po představení nového crossoveru Juke) se její technici podívali na model X-Trail. Toto SUV pro náročné dostalo nejen novou, i když jen lehce pozměněnou masku, a nové motory, včetně benzinového tříapůllitrového V6.


Vydáno: 9.7.2010

Po faceliftu svých terénních modelů Qashqai, Pathfinder a Navara (a po představení crossoveru Juke) Nissan omladil model X-Trail. Automobil dostal novou čelní masku s upraveným nárazníkem, nová přední světla a LED diody pro denní svícení (ty najdeme i vzadu). Změny vzhledu ale nejsou příliš patrné.

Pár drobností se změnilo i uvnitř, například větší budíky pod volantem nebo nové rozhraní příplatkového multimediálního systému.

Kromě těchto změn dostane Nissan X-Trail několik nových motorů, včetně nových úsporných naftových jednotek a manuálních i automatických šestistupňových převodovek. Na vrcholu nabídky bude stát benzinový 3,5 litrový šestiválec V6.

Text: Redakce
Foto: Nissan

Galerie