Nissan 370Z se ještě neprodává, Nismo už nabízí tuning

Sotva se nový Nissan 370Z představil na oficiálních fotografiích, dostávají se k nám informace o jeho připravovaném tuningu. Úpravu zajistí dvorní úpravce japonské automobilky, společnost Nismo, a je pravděpodobné, že paleta úprav bude velmi široká.

Vydáno: 5.11.2008

Podle obrázku, který máme k dispozici, odhadujeme, že se změní nárazník a boční prahy, jisté bude i zvětšení přítlačného křídla. Jedná se ale o úpravu předprodukčního modelu, takže není vyloučené, že dojde k drobným změnám. Tuning Nismo ale bude možné objednat od Nissanu už ve chvíli, kdy se na pultech obchodníků objeví první kusy 370Z.

O technických úpravách zatím nic nevíme. Předpokládat se dají kity pro úpravu podvozku a brzd a také soubor úprav pohonné jednotky.

Stejně jako při představení paketu pro sportovní dělo Nissan GT-R očekáváme, že i zde nabídne Nismo několik různých stupňů úprav. Vedle drobných změn na výfuku a sání a důkladnějších úprav zahrnujících instalaci turbodmychadla se dá čekat také okruhový paket bez možnosti silničního provozu, určený pro závodění v šampionátech GT3 nebo NGT.

Text: Redakce
Foto: Nismo

Galerie