Největší dražba exekučně zabavených aut proběhne v Přerově

Exekutorský úřad Přerov uspořádá v pátek 20. února dražbu exekučně zabavených aut – zatím největší v Česku. Dražit se bude 30 vozů, třeba Dacia Duster z roku 2010 za vyvolávací cenu 60 000 Kč nebo pět let stará Škoda Fabia za vyvolávací cenu 35 000 Kč. Dražba proběhne v Čekyni u Přerova.

Dražbu zabavených věcí pořádá soudní exekutor Tomáš Vrána pravidelně každý třetí pátek v měsíci. Tentokrát ale bude jiná, bude do ní zařazeno velké množství osobních automobilů.

K tématu: Finanční úřad draží zabavená auta

Na první pohled to vypadá skvěle: Dacia Duster diesel z roku 2010 za vyvolávací cenu 60 000 Kč,Ford S-MAX s naftovým dvoulitrem s vyvolávací cenou 50 tisíc korun, nebo Volkswagen Passat Variant 1.9 TDI 96 kW s vyvolávací cenou 25 tisíc. Je ale potřeba počítat s tím, že cena v dražbě vyroste. A zájem bude asi velký.

Obhlídka a registrace dražitelů bude probíhat od 10:00 a samotná dražba pak od 12:00. Výdej vydražených věcí bude realizován od 13:00 a následně kdykoliv v dalším průběhu.

Kromě aut bude draženo i 800 dalších předmětů, mezi nimi i desítky televizorů, počítačů, fotoaparátů, zahradní techniky a další movité věci.

Text: Redakce
Foto: Exekutorský úřad Přerov

Galerie