Nebaví vás běhání po úřadech kvůli autu? Máme řešení

Kupujete nebo prodáváte auto? Určitě už se nemůžete dočkat těch front na úřadech. Vzít si dovolenou a nejlépe tam jít nadvakrát, protože na něco určitě zapomenete. Nebo možná máte auto v polopřevodu, a musíte ho do poloviny roku dokončit, aby zůstalo v evidenci. Nechce se vám tohle všechno řešit, nemáte na to čas? Existuje řešení: firma, která všechno vyřídí za vás.

Úřední martyrium

Typickým problémem dneška je polopřevod, který od ledna 2015 oficiálně neexistuje. To na úřady do poloviny roku vyžene tisíce lidí. Ministerstvo dopravy polopřevod zrušilo kvůli tomu, že tisíce kupujících svá nová auta i několik let nepřihlásily a nechaly je v polopřevodu, kde není jasný majitel.

Jeho zrušení ale zkomplikovalo převod auta, které kupujete nebo prodáváte. Od ledna totiž musí být auto odhlášeno a přihlášeno jedním úkonem. A pokud auto do 30. 6. 2015 nepřihlásíte, bude 1. července automaticky vyřazeno z registru motorových vozidel. Což znamená, že úředně zanikne, a nebude smět na silnici.

Existuje jednoduché řešení

To ale není jediná situace, kvůli které se musíte odebrat na příslušný úřad. Potřebujete vyřídit přihlášení vozidla nebo ho chcete odhlásit? Máte značky v depozitu, a bojíte se, aby vám úřady nevyřadily vaše auto z evidence? Nebo nevíte jak na pojištění vozidla?

S tím vším vám dokáže pomoct firma www.centrumspz.cz, která všechno obtížné vyběhávání na úřadech zařídí za vás.

Stejně tak pomůže v případě, kdy potřebujete zařídit přihlášení vozidla ze zahraničí, které bývá často poměrně komplikované a složité.

Text: Redakce
Foto: Archiv

Galerie