Nádrže na AdBlue musí být kvalitní. Kde si takové pořídit?

Možná jste již rovněž zaznamenali název „AdBlue“. Toto kapalné aditivum je v současné době hojně využíváno k úpravě výfukových plynů vznětových motorů, a to ve veřejném i neveřejném sektoru.
 

Nádrže na AdBlue BlueMaster, komfortní řešení

 

Pokud potřebujete bezpečně skladovat a vydávat tento roztok, prohlédněte si nádrže na AdBlue BlueMaster, které jsou naprosto spolehlivé a zároveň přinášejí i několik dalších zřejmých výhod. Pojďme se tedy na některé podívat blíže.

  • Již jsme zmínili bezpečnost, která je v tomto případě hned několikanásobná! Nejenže nádrž BlueMaster zcela zabraňuje úniku kapaliny, ale také neoprávněnému přístupu cizích osob či vlivům počasí. Zároveň má pojistku proti přeplnění a sama je chráněna proti poškození.
  • Majitelům těchto nádrží je zaručen maximální komfort, a to nejen díky snadnému plnění a jednoduché kontrole spotřeby. Potěší i nenáročnou údržbou. 
  • Ať už potřebujete větší či menší nádrž na AdBlue, nepředstavuje to sebemenší problém. BlueMaster lze sehnat s kapacitou od 1200 do 9000 litrů, což je dostatečný rozptyl.
  • Překvapí Vás ale i další vlastnosti, tedy originální design, stabilita a v neposlední řadě i příznivé pořizovací ceny. Rozhodně tedy neutratíte více, než musíte.

Pořiďte si nádrže BlueMaster ještě levněji

Pokud si pořídíte nádrž na AdBlue BlueMaster na Kingspanenviro.cz, můžete ještě více ušetřit. Ba co víc, k dispozici budete mít i řadu dalších výrobků. Upozorněme alespoň na kvalitní kontejnery na odpad, které lze využít pro různé oblasti odpadového hospodářství. 

Text: Redakce
Foto: Kingspanenviro.cz

Galerie