Motorka je srdeční záležitost

Již delší dobu můžete na stránkách našeho motoristického magazínu číst testy a zajímavosti ze světa motocyklů. Musíme přiznat, že i velká část redakce tráví stále více času v sedle a na vlastní kůži tak pociťujeme onu pověstnou návykovost jedné stopy. V dnešním střípku Vás trochu netradičně upozorníme na zajímavou možnost jak udělat radost sobě nebo blízkým.

 

Vydáno: 29.11.2013

Na rozdíl od řidičů automobilů, kde pouze hrstka vybraných má možnost i chuť se jízdou opravdu bavit, je pro drtivou většinu motorkářů každodenní jízda zábavou, požitkem a často doslova vášní. Na cestách i mimo ně, potkáváme další a další podobně „postižené jedince“, často nezůstane pouze u pozdravu a máme tak mezi motorkáři stále více přátel a kamarádů.

Jeden z těchto vášnivců, kromě dýmu za strojem a nebojácných náklonů v zákrutách, vyrábí nedaleko Prahy originální dřevěné kryty na telefony Iphone a Samsung. Po jedné z vyjížděk nám do redakce dorazil kryt, který naprosto vystihuje to, co i původně automobilová část redakce cítí vlevo na hrudníku.Tento pravdomluvný kryt se nám líbil natolik, že jsme se rozhodli Vás na něj upozornit a dát Vám předvánoční typ. Honza každý kryt vyrábí ručně z kvalitního dřeva, které je připevněno na průhledném pouzdru z tvrzeného plastu. V e-shopu monolu.cz lze vybrat z mnoha pěkných designů, nebo si navrhnout kryt dle vlastních představ obrázkem, případně doplněným textovým popiskem.

Zároveň v následujících čtyřech týdnech můžete začít soutěžit na facebooku, stačí dát like soutěžnímu příspěvku na zdi a čekat na nejbližší pondělí, kdy bude vylosováno pět šťastných majitelů dřevěného krytu. Vánoce se blíží a proto kromě klasických ponožek a košile či parfému, originální dárek jistě potěší.

Text: Redakce
Foto: Redakce

Galerie