Mio Navman Spirit: nová řada se představuje

Už dlouho kolovaly nejen na internetu informace o tom, že Mio chystá novou řadu navigací. Neoficiální informace hovořili o označení Moov, ale vše je nakonec trochu jinak. Nová řada byla skutečně a teď už oficiálně představena, použita ovšem byla značka Navman, kterou společnost Mio koupila.

Vydáno: 26.5.2009

Do Evropy se dostanou modely Spirit 300 Traffic, Spirit 500 Traffic a Spirit Flat. Pro východní část starého kontinentu, kam spadá také naše republika, budou určeny jiné přístroje. Které to nakonec budou, to s jistotou ještě nevíme.

Rozdílem mezi jednotlivými typy je na první pohled velikost displeje. Samozřejmě se liší také výbavou. Novinka dostala atraktivní design a uživatelské prostředí. Základem je navigační počítač s Windows CE. Na rozdíl od předchozích modelů bude spolupracovat s novou aplikací Spirit. Více prozradí přiložená video-prezentace. 

 

Text: Redakce
Foto: Mio

Galerie