Mercedes-Benz SL 63 AMG Edition IWC: přesný jako hodinky

Německý výrobce prémiových vozů se znovu spojil s renomovaným producentem luxusních hodinek IWC Schaffhausen. Společně představili auto, kterého se vyrobí jen omezená série čítající jen 200 kusů. Na šťastné majitele čeká nejenom nové lakování vozu, ale samozřejmě také jeden kus pořádných hodinek.

Vydáno: 9.5.2008

Mercedes-Benz SL 63 AMG Edition IWC se pochlubí novým bílým lakem Kashmir White, který doplní ještě detaily vyrobené z karbonu. Novinka nabídne také interiér plný luxusu, kde se nachází hnědá kůže nappa jménem Tobago Brown.

O technické parametry se postaral královský tuner Mercedesu AMG. Ten do auta dodal sportovní volant s menším poloměrem a klasicky zploštělým spodkem.

Pod kapotou bije srdce také od AMG o objemu 6,2 litru, které dosahuje výkonu 386 kW. To spolu se speciální převodovkou Speedshift MCT znamená stovku za 4,6 sekundy a maximální rychlost stanovenou omezovačem na 300 km/h.

Když už budete řídit tento luxusní sporťák, nezapomeňte na správný čas. Ten vám ukáží hodinky IWC Schaffhausen Grosser Ingenieur, které k vozu samozřejmě dostanete.

Text: Redakce
Foto: Mercedes-benz

Galerie