Mercedes-Benz S63 a S65 AMG: první foto po faceliftu

Lehce upravené top limuzíny Mercedes-Benz S63 a S65 pojednané značkovým tunerem AMG se měly světu představit až na autosalonu v Šanghaji. Šotek ale tomu chtěl jinak. První obrázky se objevily už na zákaznické stránce Mercedesu. Podoba tak byla odhalena, včetně všech barevných kombinací exteriéru i interiéru.

Vydáno: 15.04.2009

Facelift exkluzivních limuzín jde po vzoru toho, co si moderní doba žádá. Ano, je to všudypřítomné LED. Najdete je také nově ve třídě S v nejvyšším provedení. Modely S63 a S65 AMG. Zdobí přední masku, která dostala ještě agresivnější výraz. Zvětšil se také nasávací otvor. Oba vozy dostanou speciální kola a unikátní koncovky výfuku. Jedná se tedy hlavně o úpravu některých částí. V kolika barvách bude interiér k dispozici si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Zatímco zevnějšek se lehce obměňuje, výbušná směs pod kapotou zůstává. Mercedes-Benz S63 je vybaven osmiválcem V8 o objemu 6,3 litru disponujícím výkonem 518 koní. Komu by to nestačilo, je přípraven ve verzi S65 AMG obří V12 s objemem rovných šest litrů a výkonem 604 koní.

Text: Redakce
Foto: Mercedes-Benz

Galerie