Mercedes-Benz S a CL dostanou paket AMG Sports

Určtiě patříte do podobné sorty zákazníků: Chcete si pořídit luxusní limuzínu Mercedes-Benz S nebo kupé CL, ale už nemáte peníze na nejsilnější verzi AMG. Tak právě pro vás má německá automobilka řešení. Od června začne nabízet u všech modelů paket nazvaný AMG Sports.
Vydáno: 17.4.2009

Jestli se vám limuzíny Mercedes-Benz třídy S líbí, určitě jste neminuli první snímky, které nedávno automobilce nechtěně unikly na web. Ukazují nejsilnější verze S63 a S65 AMG. Lákavé je také video zobrazující všechny novinky ve faceliftované řadě. Jestli si ale nemůžete top motorizaci dovolit, určitě vás zaujme paket AMG Sports.

Ten obsahuje přepracovanou příď i záď včetně boků tak, aby vaše Esko vypadalo stejně jako verze AMG. A to včetně nových LED potkávacích světel. Na výběr jsou buď standardní 19″ kola, nebo ještě výraznější disky velikosti 20 palců. Uvnitř se můžete zase těšit z ještě větší porce exkluzivního dřeva a kůže.

Paket AMG Sports ale nezůstává jen u vzhledu. Jeho součástí jsou i větší a tím i účinnější brzdy. Paket bude k dispozici pro všechny motorizace Mercedesu-Benz třídy S a třídy CL. U našich prodejců by měl být k dostání od června.

Text: Redakce
Foto: Mercedes-Benz

Galerie