Mercedes-Benz E Coupe: unikly první snímky

Buď si někdo umí velice dobře hrát s Photoshopem, nebo se právě díváme na první snímky odhalující v tajnosti připravované kupé na základě nové třídy E. Její fotografie jsme vám přinášeli v průběhu několika minulých týdnů, ale obrázky Mercedesu-Benz C Coupe jsme byli opravdu zaskočeni.

Vydáno: 25.1.2009

Snímky přinesl holadský portál Autoblog.nl (jak jistě poznáte z watermarku). Myslíme se, že se český čtenář příliš na holandské weby nedívá, proto jsme se rozhodli vám i takto označkované snímky co nejdříve přinést.

Autoblog o Mercedesu-Benz E Coupe mnoho nepíše. Nedivte se, vždyť se o něm také vůbec nic neví. První fotografie jsou ale dobrým základem ke zkoumání vozu. Ten vpředu vypadá jako nový E-klasse, zboku se ale přibližuje spíše současnému CL, i když se dá předpokládat, že bude menší. Zadní partie jsou zase kombinací Éčka s tím, že se světla opravdu hluboce zarývají do boku.

No, uvidíme, co z toho nakonec vykoukne. Dokud nebudeme držet v ruce oficiální snímky, nemůžeme věřit ničemu. Doufáme ale, že na těchto renderech bude něco pravdy, Mercedes-Benz C Coupe se nám totiž opravdu zamlouvá.

Text: Redakce
Foto: Autoblog.nl

Galerie