Maybach 72: nejdelší německá limuzína na prodej

Limuzína Maybach je spolu s Rolls Royce evropským vrcholem, který člověk může kdy dostat. Maybach se soustředí na exkluzivní materiály a hlavně prostornost pro posádku na zadních sedadlech. Existuje také unikátní upravená verze Maybach 72, která uveze šest lidí a je ještě delší než základní model. Nyní je na prodej.

Vydáno: 14.12.2008

Je jasné, že ne každého může uspokojit Maybach 62 – limuzína měřící 6,2 metru , která dokáže uhánět rychlostí 250 km/h, aniž by si toho lord vzadu vůbec všiml. Nejmenovaná společnost se ale rozhodla téhle mnohamilionové lodi ještě trochu pomoci do naprosté exkluzivity.

Existuje jenom jediný kousek: Maybach 72, tedy 7,2 metru dlouhý vůz., který do prostoru pro cestující vzadu nevezme dva, ale rovnou čtyři členy lordovy rodiny.

Pokud tedy máte zájem, můžete mít Maybach 72 právě teď. Budete druhý majitel, ten první s ní nenajezdil ani tisíc kilometrů. Jen pozor, cena Maybachu 72 je dvojnásobná oproti „krátké“ verzi 62. Ale jsme si jisti, že dvojnásobek luxusu na zadních sedadlech za to rozhodně stojí. Nebo ne?

Text: Redakce
Foto: Motor Authority

Galerie