Mansory Cyrus: pro všechny milovníky karbonu

Úpravce Mansory jistě dobře znáte, hlavně díky exkluzivním přeměnám nejdražších supersportů v unikátní modly extrémního luxusu. Naposledy jsme slintali před jeho stánkem na autosalonu ve Frankfurtu. A nebyli jsme jediní. Kromě Bugatti Veyron tam totiž stál ještě přepracovaný Aston Martin DB9, nazvaný Masory Cyrus.


Vydáno: 28.12.2009

Neříkáme, že jsme zastánci všeho, co Mansory dělá. Například Bugatti Veyron Vincero milujeme, ale růžový Bentley Continental GT by si pánové vážně mohli odpustit. Masory Cyrus pak stojí někde na rozhraní. Nejsme si totiž úplně jisti, zda je karosérie kompletně udělaná z karbonu opravdu pěkná.

Mansory nyní vypustilo do mediálních vod nové snímky tohoto supersportu, který tak přitahoval pozornost ve Frankfurtu. Snaží se nás tím přesvědčit, že jejich Cyrus vypadá mnohem lépe v pohybu, než když stojí na výstavišti.

Pokud vám fotografie připadají dost přesvědčivé a líbí se vám karbonový exteriér i červeno-černý interiér zdobený opět karbonem, stáčí vám k pořízení Mansory Cyrus nějakých 10,8 milionu korun. A to za předpokladu, že už doma Aston Martin DB9 máte.

Text: Redakce
Foto: Mansory

Galerie